Mūsu domu īstais spogulis ir mūsu dzīves ceļš. /Mišels de Montēns/

Galvenie » Raksti » Tējas » Ajurvediskās tējas

JOGY TĒJAS

      YOGI TEA - katra tase šīs tējas labvēlīgi iedarbojas uz    ķermeni, prātu un garu.    

                      
  Likorice - ēģiptiešu garšviela- daudzas senās kultūras cauri gadsimtiem ir augstu vērtējušas lakricas sakni par tās dabisko saldumu, bagāto garšu un dziedinošajām īpašībām.

Yogi Tea Snack Tea kolekcija piedāvā lielisku alternatīvu kēksiem un krekeriem. Apmierināt izsalkumu palīdzēs garšīgs un aromātisks melnās tējas, piparmētras un Ķīnas citronliānas maisījums. Burvīgs maisījums, kas bagātināts ar piparmētru,  melno tēju un pikantu Ķīnas citronliānu nodrošinās vitalitāti līdz pilnvērtīgas maltītes. Sastāvs: piparmētra, krūzmētra, melnā tēja (Assam), lakrica; kanēlis, ingvers, šisandra (schisandra) ogas, melnie pipari, krustnagliņas, kardamons.

Rose tēja
Roze - ēteriska karaliene augu valstī. Tās graciozā forma vainagojas ar smaržu, kuru neaizmirst. Paradīzes pieskāriens, pat liekas, ka ne no šīs pasaules. Elements: Zeme (līdzsvars). Šī tēja ļaus enerģijai cirkulēt un vadīs Jūs uz iekšējo harmoniju un stabilitāti

Jasmine tēja Jasmīna garša ir ļoti valdzinoša. Šīs tējas dižciltīgā un vieglā garša dod mieru Jūsu prātam. Elements: Metāls (spēks, izturība un pastāvība). Šī tēja koncentrēs enerģiju un drosmi.

Yogi Tea Sweet Mint Snack Tee-Apmierināt izsalkumu palīdzēs garšīgs un aromātisks melnās tējas, piparmētras un Ķīnas citronliānas maisījums. Burvīgs maisījums, kas bagātināts ar piparmētru,  melno tēju un pikantu Ķīnas citronliānu nodrošinās vitalitāti līdz pilnvērtīgas maltītes.
Sastāvs: piparmētra, krūzmētra, melnā tēja (Assam), lakrica; kanēlis, ingvers, šisandra (schisandra) ogas, melnie pipari, krustnagliņas, kardamons.
Himalaya tea-

Tēja organisma attīrīšanai, jaunības saglabāšanai, ilgam mūžam
Aktivizē organisma pašattīrīšanas sistēmas, veicina toksīnu izvadīšanu no organisma, stabilizē zarnu trakta darbību, normalizē vēdera izeju, uzlabo asinsriti, stabilizē nervu sistēmu. Ir brīnišķīgs papildinājums tējai Detox Tea. VоP+K-
Tēju rekomendē dzert grūtniecības laikā, barojošām mātēm un bērniem.

Rooibos - āfrikas garšviela- ieguvusi popularitāti visā pasaulē vieglās ziedu garšas dēļ, izslavēta kā dabiskais antioksidants.

Cold Season - tēja aukstam laikam- maisījums satur piparmētru, eikaliptu, baziliku- tie veicina elpceļu atbrīvošanos.Baudiet šo tēju ikdienu, kad laika apstākļi ir svārstīgi vai papildu aizsardzībai visā aukstajā sezonā.
Detox - tēja organisma attīrīšanai.apvienoti garšaugi, kas gadsimtiem ilgi izmantoti gan Indijā, gan Ķīnā. Detox arī lieliski papildina diētu vai gavēni ,regulē uguns un gaisa enerģijas.
 
Women's Balance - harmonizējoša tēja sievietēm.Hindu mitoloģijā dievietes ir attēlotas ar daudzām rokām. Tās simbolizē spējas darīt daudzas lietas vienlaicīgi. Smalkais augu un garšvielu maisījums efektīvi palīdz ieviest līdzsvaru visos aspektos sievietes dzīvē.

Kategorija: Ajurvediskās tējas | Pievienoja: indija (11.04.2015)
Skatījumu skaits: 1228 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
avatar