Mūsu domu īstais spogulis ir mūsu dzīves ceļš. /Mišels de Montēns/

Mūsdienu tehnoloģijas + Ķīniešu tradicionālā medicīna = SCENAR TERAPIJA      

  Esi vesels, apvienojot senās Austrumu zināšanas par organisma pašdziedināšanās spējām ar Rietumu medicīnas tehnoloģiskajiem atklājumiem!

SCENAR  terapijas pielietojums ir gandrīz bezgalīgs – sākot no sāpēm fiziskā ķermenī līdz pat enerģētiskajai disbalansei ārējos ķermeņos. Šī terapija ir neagresīva, neinvazīva, delikāta un dabiska, ļoti individuāla un holistiska iedarbība uz organismu.  

Scenar terapija balstās tradicionālajā Ķīnas medicīnā, akupunktūrā, zonālajā masāžā un modernajā elektroterapijā. Process notiek ar energo-neiro impulsa palīdzību, kas ādas atbildes reakcijas ietekmē tiek pielāgots katrai personai individuāli, nodrošinot iedarbību uz konkrētu pataloģiju organismā. Šis impulss iedarbojoties uz mūsu nervu sistēmu, atjauno ķermenī enerģijas plūdumu un likvidē traucējošos simptomus.  Scenar terapija nav cīņa ar konkrētu slimību, bet gan visa organisma sabalansēšana, atjaunojot tā spējas gan fiziskā, gan enerģētiskā plānā, sakārtojot visu sistēmu darbību un dodot organismam iespēju izmantot iedzimtās spējas uz pašregulāciju un pašatjaunošanos.

 Scenar terapijā papildus tiek izmantota japāņu ārsta Nakatani neiro - funkcionālā diagnostika. Tās mērījumi ļauj iegūt pietiekami precīzu informāciju par svarīgāko orgānu enerģētisko funkciju stāvokli, norāda uz izmaiņām orgānu un to funkciju darbībā jau agrīnā stadijā, pirms simptomu izpaušanās fiziskajā ķermenī. Ar diagnostikas palīdzību novērtē dzīvības enerģijas (Ci) līmeni, imūnās un endokrīnās sistēmas darbību, psiho-emocionālo stāvokli, Iņ un Jan sabalansētību, veģetatīvo disbalansi. Nakatani diagnostika palīdz Scenar terapeitam izstrādāt terapijas plānu, lai sasniegtu rezultātus iespējami ātrākā laikā.

SCENAR :  * NOŅEM MUGURAS, VĒDERA, LOCĪTAVU U.C. SĀPES

                 * NOVĒRŠ GREMOŠANAS TRAUCĒJUMUS

                 * STABILIZĒ ASINSPIEDIENU        

            * ĀRSTĒ HRONISKAS SASLIMŠANS                                                 

                 * UZLABO MIEGU, PAZŪD TRAUKSME UN NEMIERS

                 * KOSMETISKAIS EFEKTS U.C.

Plašāka informācija un video- www.ekoves.lv