Mūsu domu īstais spogulis ir mūsu dzīves ceļš. /Mišels de Montēns/

Salonā Ajurveda iespējams iegādāties un arī pasūtīt ajurvediskus produktus.  Planet Ayurveda™ – 100% dabīgā Ajūrvēda no Indijas.

  

  Amalaki Rasajana ir kapsulas, kas bagātas ar C vitamīnu. Tās satur standartizētu Amalas augļa mīkstumu. Šis auglis satur C vitamīnu visaugstākajā koncentrācijā starp visiem dabīgajiem C vitamīna avotiem.
Amlu lieto čūlu un paaugstinātas kuņģa skābes ārstēšanā. Amalaki Rasajana ir bagāta arī ar dzelzi, kalciju, neaizstājamajām aminoskābēm un daudziem citiem vitamīniem, minerāliem un antioksidantiem.Ajurvēda to raksturo kā vienu no labākajiem līdzekļiem no augu valsts pret diabētu, asiņosanu, novecošanos un bezspēku.

Kurkumas kapsulas izgatavotas no Kurkumas saknes standartizēta ekstrakta. Kapsulas ir pilnīgi dabīgs Ajūrvēdas produkts, iedarbīgs rodoties šūnu ūdens cirkulācijas traucējumiem un tā rezultātā – tūskai. Augs palīdz saskaņot organisma pamatenerģijas, Ajūrvēdā pazīstamas kā Vata, Pita un Kapa. Veidojoties šo enerģiju disbalansam, var rasties novirzes organisma norisēs, kas, savukārt, ietekmēs organisma dažādo sistēmu pareizu darbību. Kurkuma sakne atjauno pamatenerģiju līdzsvaru, ķermeņa funkcijas normalizējas un saskanīgi sadarbojas.
Jaunības saglabāšanas līdzeklis Youth Restora – dabas dāvana jaunības saglabāšanai   – augstas efektivitātes preparāts, ražots no augu un govju jaunpiena standartizēta ekstrakta, efektīvs 100% dabīgs līdzeklis.
Cīnās ar dabiskās novecošanas izpausmēm un neitralizē brīvos radikāļus organismā
Palīdz uzturēt organismu jaunības stāvoklī
Uzlabo dabisko imunitāti
Novērš šūnu bojājumus stresa, vides piesārņojuma, pesticīdu, ķimikāliju, medikamentu ietekmē, nelabvēlīgus diētas ieturēšanas rezultātus
Izlīdzina grumbas
Palīdz novērst priekšlaicīgu novecošanu, priekšlaicīgu nosirmošanu, apstādina matu izkrišanu
Sekmē dzīvi bez slimībām.

Gotukola kapsulas ir pagatavotas no auga Centella asiatica lapu ekstrakta. To tradicionālā Ajurvēda jau gadsimtiem ilgi izmanto kā atmiņas uzlabotāju un lai uzlabotu koncentrēšanās spējas. Tas satur vielas, kas uzlabo ķermeņa vitalitāti, pabaro nervu sistēmu, satur A, B, E, K vitamīnus un magniju. Gotukola satur arī dažādus alkoīdus, tetripēnus, sterolus, tanīnus un glikozīdus.

  • Lielisks pie noguruma, stresa, depresijai, nemieram
  • Palīdz uzlabot atmiņu
  • Uzlabo asinsriti, palīdz atslābināties un uzlabo koncentrēšanās spēju
  • Lieto arī ādas slimību ārstēšanai un palīdz pret varikozām vēnām

Vasaka  efektīvi palīdz elpceļu saslimšanu gadījumos, tādos kā bronhīts, klepus, saaukstēšanās, astma. Regulāra Vasakas lietošana palīdz tuberkulozes, dažādu ādas slimību gadījumos, kā arī ar šīs zāles palīdzību var tikt vaļā no parazītiem. Šis tūsku mazinošais līdzeklis lieliski cīnās ar alerģijas izraisītām klepus lēkmēm un saaukstēšanos.

  • Viens no populārākajiem augiem hroniska klepus un saaukstēšanās dziedēšanai
  • Labi palīdz bronhīta gadījumā
  • Vasaka palīdz cīnities ar zarnu trakta parazītiem
  • Augs palīdz arī dažādu ādas slimību gadījumos.
  • Ajūrvēdas ārsti šo augu rekomendē tuberkulozes gadījumos.