Mūsu domu īstais spogulis ir mūsu dzīves ceļš. /Mišels de Montēns/

JAUNUMS!
AROMDIAGNOSTIKAS TESTS
            
 

 Ar šī testa palīdzību var noteikt Jums piemērotākās ēteriskās eļļas. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem -gan fiziskajam, gan enerģētiskajiem ķermeņiem. Aromdiagnostikas tests ir ieteicams, ja vēlaties labāk izprast sevi un savu zemapziņu, kā arī padarīt savu dzīvi harmoniskāku un veselīgāku. Testa laikā tiek izsmaržotas daudzas ēteriskās eļļas un noteiktas konkrētajam dzīves posmam vispiemērotākās. Pēc tam šīs ēteriskās eļļas iespējams lietot difūzerā vai inhalācijās, veidot savas personīgās smaržas, pievienot no dabīgām izejvielām gatavotiem krēmiem, dabīgu eļļu maisījumiem (piemēram, masāžas eļļām) un vannai. Nākot uz aromdiagnostikas testu, nav ieteicams lietot smaržas un spēcīgi smaržojošus kosmētikas līdzekļus. Iesnu gadījumā tests nav vēlams, jo tas nedod precīzu rezultātu. Tests nav ieteicams grūtniecēm, māmiņām, kuras bērniņu baro ar krūti un bērniem līdz 16 gadu vecumam. Aromdiagnostikas tests-konsultācija aizņem aptuveni 1,5 – 2 stundas.

Pēc iepriekšēja pieraksta : 26576035 , vai personīgi salonā Ajurveda

 

DZIEDNIEKS EKSTRASENS / VASILIJS ŠČERBAKS/ - sociologs, sociālais psihologs, politologs, dziednieks- ekstrasens, Skolas "EKVUSS Censonis" vadošais pasniedzējs-dialektiķis. Dziednieciskā metode psihointelektuālā korekcija. Speciālists Metafizikā, Mistikā, mentālajā dziedniecībā un aparātu pašregulācijā ( tas ir dziednieciska un ekstrasensora iedarbība ar dažādu tehnisku un enerģētiski aktīvu ierīču palīdzību).

Pirmā nodibinātā Baltijas Kongresa tautas medicīnā un dziedniecībā „Jūrmala 2002” dalībnieks, Baltijaskoordinācijas Padomes tautas medicīnā un dziedniecībā priekšsēdētāja vietnieks, M.Notradamusa vārdā nosauktās Starptautiskās Akadēmijas Gaišredzības zinātņu biedrs (Akadēmiķis). Oriģinālās metodikas PIK ( psiho-intelektuālā korekcija) autors, republikāniskās programmas „ Ekstrasensorās un dziednieciskās prakses attīstība Latvijā” autors, ekstrasensorās un dziednieciskās prakses Likuma izstrādes iniciatīvās grupas biedrs, Latvijas tautas dziednieku asociācijas biedrs.

                      e-pasts: wases@inbox.lv

V. Ščerbaks pieņem Rīgā, Jelgavā un citur Latvijā, izbrauc uz mājām.

* Ģeopatogēno zonu un āderu noteikšana

*Kopējā diagnostika un atveseļošana

*Asinsrites uzlabošana, nervu sistēmas stabilizācija

*Cilvēku, priekšmetu, dzīvnieku sameklēšana

*Braucieni uz ģeopatogēnām zonām

*Lāsta, pieburšanas, nolādējuma, ļaunās acs noņemšana

*Atbrīvošana no pārliekas apetītes

*Atbrīvošana no depresijas

*Atbrīvošana no fobijām

*Sadzīves un ģimenes problēmu risināšana

*Bioenergokorekcija

*Telpu atbrīvošana no gariem, mirušu cilvēku fantomiem un spokiem

*Auras fotogrāfēšana un analīze, folla diagnostika

 

Ludmila Burda- Šalajeva- /sertificēta Aura-Soma un litoezotērikas speciāliste, praktizējoša astroloģe/

 

* Auras diagnostika, fotogrāfēšana

* Aura-Somas konsultācijas un terapija

 * Astrologa pakalpojumi

Pēc iepriekšēja pieraksta: otrdienās, trešdienās, piektdienās, sestdienās.

 Pieteikties: 29401341 vai personigi salonā Ajurveda.