Mūsu domu īstais spogulis ir mūsu dzīves ceļš. /Mišels de Montēns/

                             29.maijā, plkst. 17.30

Цикл лекций о Женственности (3 практических занятия) – первая вводная лекция:
Метафорические карты – это специальные, разработанные психологами наборы карт, которые позволяют очень быстро найти ключ решения проблемы, понять себя, а также ”отпустить” и исцелить психологические травмы.
На первом занятии с помощью карт будет возможность узнать:
-какая я Женщина,
-мои слабые и сильные стороны,
-и как будто в сказке, с помощью цветных картинок создавать себе желаемый и позитивный сценарий жизни.

                        

            Занятия проводит: Марина Баслика
/клинический психолог, специалист АРТ терапии/
Стоимость участия: 12 EUR 
Занятия на русском языке

 

 

 

Seminārs:  "Aura - Soma" -  2018. gada 11. aprilī, plkst. 17.30, salonā Ajurveda

                

Aura-Soma - tās ir senas zināšanas, kas ir savāktas vienā "dzīvā" sistēmā, kas nu ir pieejama katram. Vairāk kā 30 gadu laikā tika radīti 114 krāsu savienojumi. Katrai pudelītei ir savs nosaukums, sava vēsture, un tai piemīt īpašības, kas ir spējīgas labvēlīgi iespaidot un dot enerģiju katram, kas saskarsies ar Aura-Soma. Aura-Soma palīdz pietuvoties sevis paša izpratnei. Tajā tiek izmantotas krāsas un gaismas redzamās un neredzamās enerģijas: zāļu, ēterisko eļļu, kristālu un dārgakmeņu enerģijas.

Aura-Soma   tā ir neiejaukšanās terapija, mūsu būtības dažādo līmeņu Dvēseles portrets. Tā pārstāv diagnostisko un terapeitisko sistēmu, par kuras sirdi kalpo 114 ekvilibriumu komplekts – divu krāsu sabalansētas eļļas. Mēs izvēlamies pudelītes, kas piesaista mūs visvairāk, un caur to krāsām izpaužas visa mūsu situācija.

"Mēs esam krāsas, kuras mēs izvēlamies. Un šīs krāsas atspoguļo mūsu būtnes īstās vajadzības" – bieži patika atkārtot Vikijai Vollai - Aura-Soma sistēmas izveidotājai, farmaceitei, kas apveltīta ar gaišredzīb pasaules atspoguļojums ar krāsu palīdzību. Palīdzot dziļāk saprast sevi, Aura-Soma vadās pēc projekcijas principa, kas apstiprina, ka viss no ārpuses redzamais ir tikai mūsu iekšējās pasaules atspoguļojums.

 Ja šī tēma liekas Tev interesanta- piesakies!    ( 26576035)

   Pasākumu vada: Ludmila Burda- Šalajeva- /sertificēta Aura-Soma un litoezotērikas speciāliste, praktizējoša astroloģe/

  Dalibas maksa:  17.00 EUR

 

 

NODARBĪBU CIKLS: 22.nov. plkst.18.00

Piedāvājam iepazīties ar Simbolonu

          

Simbolons ir astropsiholoģiskas kārtis un tās kalpo kā lielisks instruments dažādu dzīves situāciju un jautājumu noskaidrošanai. Tās ir izmantojamas arī kā papildus līdzeklis astroloģijas un psiholoģijas konsultāciju laikā. Simbolons ticis izstrādāts ar mērķi palīdzēt mums ieskatīties sevī un izprast savu pasauli. Kā zinām, notikumi mūsu dzīvē atspoguļo mūs pašus - ir mūsu vēlmju, domu, rīcības vai bezdarbības rezultāts. Ar šo kāršu jeb simbolu/attēlu palīdzību informācija no cilvēka zemapziņas tiek izcelta apziņas līmenī, tādejādi ļaujot labāk izprast sevi, saskatīt cēloņsakarības notiekošajam un vēlamās darbības.

Seminara laikā skatisim konkretus izlikumus - cilvēka raksturojums, dažādu situāciju izskaidrojumi, karmiskas attiecibas, jautājumi, kas saistiti ar dzimtu , kā arī pasniedzēja palīdzēs izskaidrot situāciju caur Jūsu izvēlēto kāršu nozīmi, kas, savukārt ļaus Jums vairāk izprast sevi, konkrēto situāciju un pieņemt pareizo lēmumu.

Nodarbības vadīs: Ludmila Burda- Šalajeva -/ Praktizējoša astroloģe, sertificēta speciāliste Aura-Soma un litoezotērikā, auras diagnostikas konsultante/

Nodarbības notiks trešdienu vakaros- 18.00-20.00

Iespējamais datums jau pirmajai cikla nodarbībai 22. nov., interesentiem pieteikties pa tālr.- 26576035

Dalības maksa par nodarbību- 17 (EUR)

 

                                APMĀCĪBA MASĀŽAI RAINDROP TEHNIKĀ. 

 GRUPĀ VIENLAICĪGI NE VAIRĀK KĀ  4 CILVĒKI. NAV NEPIECIEŠAMAS IEPRIEKŠĒJAS ZINĀŠANAS.
 DALIBAS MAKSA: 25.00 EUR par nodarbibu

Masāžas tehnika tiek veikta ar Young Living ēteriskajām eļļām -( terapeitiskā līmeņa eļlas) Un šīm  eļļām ir trīs aspekti – fizisks, psiholoģisks un garīgais aspekts.

 Pati masāžas tehnika aizgūta no indiāņu cilts Lakota.

 Masāžas iedarbiba:

    Detoksikācija: ēteriskām eļļām ir augsts fenolu saturs, kas attīra šūnu receptorus, uzlabo limfātisko sistēmu un veic ķermeņa detoksikāciju.

    Emocionālā labklājība- atbrīvošana no stresa un garīga noguruma: smarža ir tikai viena no piecām maņām, kas ir tieši saistīta ar smadzeņu limbisko sistēmu, kas kontrolē emocijas.

    Imūnsistēmas funkcijas uzlabošana: ēteriskās eļļas timiāns un raudene stiprina imūnsistēmu. Arī organisms attīrās no toksīniem, vīrusiem un baktērijām, kas kopumā samazina slogu uz imūnsistēmu un uzlabo veselību.

   Enerģijas ķermeņa centru balanss un izlīdzināšana: Valor komplekss – tas ir ēterisko eļļu maisījums, tas izlīdzina fizisko, smalko un garīgo enerģiju. Sastavā ietilpst rožkoka, egles, vīrakas, zilās biškrēsliņu ēteriskās eļļas.

  Mugurkaula iztaisnošana bez fiziskām manipulācijām.

                       Pieteikties:  26576035

 

 

Seminārs sievietēm:

*Sievietes, vīriešu un bērnu loma dzīvē.

*Svarīgas sieviešu,vīriešu un bērnu psihes,fizioloģijas un anatomijas īpatnības ,bioenerģētika.

*Atšķirības sieviešu un vīriešu uzvedībā.

*Svarīgāko praktisko dzīves uzdevumu specifika sievietēm (maksimālā pievilcības sasniegšana, cienīga vīrieša meklējumi un piesaiste ,veselīgu bērnu dzemdēšana un pareiza audzināšana, maksimālas seksuālās baudas iegūšana, veiksmīga izšķiršanās, pilnīga uzvedības un attiecību kontrole- ar vīriešiem un bērniem).

Semināru vada: Vasilijs Ščerbaks / sociālais psihologs,dziednieks- ekstrasens.

Seminārs notiks krievu valodā.

Pieteikties: 26576035 ( Dalības maksa: 15 EUR )