Mūsu domu īstais spogulis ir mūsu dzīves ceļš. /Mišels de Montēns/

 
JAUNUMS! 
Masāžas tehnika-

„AROMA PIESKĀRIENS

        

Masāžas tehnikas laikā tiek izmantotas 8-as terapeitiskā līmeņa

ēteriskās eļļas no „Young Living”:

*Enerģētisko centru balansēšanai- Valor vai Frankinsence

* Imunitātes uzlabošanai – Clove vai Eucalyptus

* Pret iekaisuma procesiem- Tea Tree un Cypress

* Pret sāpēm- Wintergreen, Peppermint

* Relaksācijai- Lavendel un Orange

Masāžas ilgums ~ 1 stunda / 35 EUR

 

ĶERMEŅA KOPŠANAS PROCEDŪRAS:

    MASĀŽA "RAIN DROP" TEHNIKĀ  ( eļļas no Young Living)

    
                             

Masāžas tehnika tiek veikta ar Young Living ēteriskajām eļļām -( terapeitiskā līmeņa eļlas) Un šīm  eļļām ir trīs aspekti – fizisks, psiholoģisks un garīgais aspekts.

 Pati masāžas tehnika aizgūta no indiāņu cilts Lakota.

 Masāžas iedarbiba:

    Detoksikācija: ēteriskām eļļām ir augsts fenolu saturs, kas attīra šūnu receptorus, uzlabo limfātisko sistēmu un veic ķermeņa detoksikāciju.

    Emocionālā labklājība- atbrīvošana no stresa un garīga noguruma: smarža ir tikai viena no piecām maņām, kas ir tieši saistīta ar smadzeņu limbisko sistēmu, kas kontrolē emocijas.

    Imūnsistēmas funkcijas uzlabošana: ēteriskās eļļas timiāns un raudene stiprina imūnsistēmu. Arī organisms attīrās no toksīniem, vīrusiem un baktērijām, kas kopumā samazina slogu uz imūnsistēmu un uzlabo veselību.

   Enerģijas ķermeņa centru balanss un izlīdzināšana: Valor komplekss – tas ir ēterisko eļļu maisījums, tas izlīdzina fizisko, smalko un garīgo enerģiju. Sastavā ietilpst rožkoka, egles, vīrakas, zilās biškrēsliņu ēteriskās eļļas.

  Mugurkaula iztaisnošana bez fiziskām manipulācijām

    Masāžas ilgums- 1,5 stundas- 40 EUR

 

          ~  Griķu masāža

                                 

   Griķu masāžas terapija Latvijā ir salīdzinoši nesen. Griķu masāža nāk no Krievijas, savulaik to izmantoja mūki - dziedināšanas terapijā.

Griķi tiek uzskatīti par noderīgiem ne tikai iekšķīgai lietošanai, bet arī ārējai, tiek uzskatīts, ka šis augs dziedina dvēseli un ir mūsdienīgs anti depresants.

Griķu masāžas laikā, tiek izmantoti 4-6 lina auduma maisiņi, kuri ir piepildīti ar griķiem, šie auduma maisiņi ir uzkarsēti ~ 50 grādu temperatūrā.

Sākumā augums tiek masēts ar rokām un eļlu, tad ar sausiem griķu maisiņiem.

Atšķirībā no citām spa masāžām griķu masāžas laikā ir aktīvākas kustības, kas attiecīgi pēc masāžas dod papildus enerģiju.

Griķu masāžas laikā, griķu maisiņos tiek uzsūktas ķermeņa atkrituma vielas, ko izdala āda. Kā papildus īpašība ir griķu masāžas dabiskais aromāts, un siltums, kas palīdz atslābināt nervu sistēmu un muskuļus.

  Masāžas iedarbības rezultātā:

- tiek uzlabota vielmaiņa;

- tiek veicināta organisma attīrīšanās- detoksikācija;

- uzlabots muskuļu tonuss;

- uzlabo limfas darbību;

- izdzenā muskuļos uzkrātās pienskābes;

- nostiprināta ādas elastība.  
 Katram klientam tiek sagatavoti jauni griķu maisiņi, pēc katras masāžas izmantotie griķi tiek izmesti, tas ir darīts tāpēc, ka tas ir ne tikai higiēniski normāli, bet arī tāpēc, ka klients tiek attīrīts no negatīvās enerģijas. 

             Procedūras ilgums- 90 min.,-  30 EUR

 

   ~ Masāža ar pindām (siltiem augu maisiņiem)- 90 min. 

   " Izbaudi masāžu ar smaržīgiem Latvijas pļavu ziedu un augu  pildītiem, siltiem linu maisiņiem !"

                  
     Masāža ar pindām nākusi no Indijas. Pindas ir no lina vai kokvilnas auduma izveidotas kulītes, kurās liktas ārstniecisko augu tējas, saknītes, mizas vai ziediņi, kopā ar vārītiem rīsiem, vai griķiem vai auzām. Vēl klāt var pievienot mālus, vai kādu ēterisko eļļu, kaut gan paši maisiņi veido interesantu zāļu buķetes aromātu. Vispirms ķermeni izmasē tikai ar eļļu, pēc tam notiek masāža ar siltām pindām, kas stāvējušas uzsildītajā tējā. Pindu masāža ir iedarbīgāka par karsto akmeņu masāžu, jo mitruma iedarbība ir spēcīgāka un jūtama dziļākos audu slāņos. Lieliski relaksē uz aizdzen depresiju!

         90 min.,-  30 EUR

 

  PIETEIKTIES: 26576035